Новини | Анна Трінчер та DEMCHUK презентували пристрасний кліп на пісню «Цілуй»

Анна Трінчер та DEMCHUK презентували пристрасний кліп на пісню «Цілуй»

Нещодавно секс-символ, співачка Анна Трінчер та головний романтик країни DEMCHUK випустили спільну роботу «Цілуй», яка отримала тисячі шалених відгуків на такий палкий дует. Сьогодні ж співаки презентують кліп на пісню, який підсилює історію кохання та значущість поцілунку закоханих пар.

Сюжет кліпу розгортається у ресторані, де між головними героями раптово виникає особлива хімія. У ролі спокусливої красуні офіціантки — співачка Анна Трінчер, а загадковим незнайомцем виступив артист DEMCHUK. Вдвох вони, немов зачаровані, потрапляють в іншу реальність, де крім них не існує нікого навколо.«Наша відеоробота тільки доводить те, що кохання неможливе без перших секунд пристрасті та флірту, – коментує Анна Трінчер. – «Цілуй» — про те саме бажання, яке знаходиться всередині кожної людини, але відкривається тільки при зустрічі того самого, справжнього кохання».

Зйомки кліпу проходили у закритому ресторані всю ніч, з пізнього вечора до завершення комендантської години. Режисером відео став Антон Пожидаєв. 

«"Цілуй" — це не просто відеокліп, це наша спроба передати відчуття магії та пристрасті, що переживають наші з Анею герої у своєму нічному рандеву, – розповів DEMCHUK. – Нехай кожен, хто подивиться кліп, дозволить собі шаленіти від кохання та віддаватися моменту, коли закоханість накриває». 
В перші дні премʼєри пісня «Цілуй» потрапила у ТОП-100 головного музичного чарту країни Apple Music, а лірик-відео на трек посіло 10 місце в трендах YouTube.

Дивитися та насолоджуватися магією вибухової пристрасті вже можна у новій відеороботі DEMCHUK та Анни Трінчер «Цілуй» на YouTube: