HIT MUSIC ONLY!

23 января `19, в 10:18
Внимание! Возможны махинации с билетами на концерт TWENTY ØNE PILØTS

Внимание! Возможны махинации с билетами на концерт TWENTY ØNE PILØTS

Уже 30 января 2019 года при поддержке Радио NRJ популярный американский дуэт Twenty One Pilots приедет в Украину в рамках мирового тура The Bandito Tour.

Концерт состоится в киевском Дворце Спорта.

Продажа билетов на концерт стартовал 20 июля на сайте Concert.ua. 14 ноября организатор концерта, компания Pop Corn CA объявила, что все билеты на концерт проданы. После этого в сети появились билеты, которые с большой вероятностью являются поддельными.

Pop Corn CA сделали все возможное, чтобы защитить безопасность зрителя:

- все билеты на шоу TWENTY ØNE PILØTS в Украине продавал единственный билетный оператор Concert.ua. Более того, чтобы ограничить действия перекупщиков, были введены ограничения - максимум 4 билета в руки.
- организатор создал в фейсбук единственное официальное мероприятие - https://www.facebook.com/events/224017961762721/ 

Если ты еще не купил билет на шоу, не стоит этого делать сейчас. Вероятность того, что ты купишь подделку, очень высока!
Те билеты, которые появляются сейчас, продают неизвестные организатору люди и компании, с которыми нет никаких договоренностей о продаже билетов. Например: 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001607686946 https://www.facebook.com/ticket4event10/;

Неофициальное событие в фейсбук: https://www.facebook.com/events/872699772930109;

Pop Corn CA и билетный оператор Ticket hunt не имеет никаких договоренностей о продаже билетов: https://tickethunt.net/ru/ent/6164/twenty-one-pilots-the-bandito-tour-tventi-van-pajlots-ze-bandito-tur 

 

Лідія Клов, CEO Pop Corn CA: “Добре пам'ятаючи болісну ситуацію, яка склалася на концерті Imagine Dragons влітку 2018 року, коли кілька тисяч людей опинилися обдуреними й не потрапили на концерт, ми наполегливо просимо вас - якщо ви ще не купили квиток на концерт TWENTY ØNE PILØTS в Києві - відмовтеся від цієї ідеї. Sold out ми оголосили ще 14 листопада, квитки не можуть з'являтися нізвідки. Їх просто немає, квитки розкуплені.

Якщо ви купуєте квиток сьогодні на сайті olx.ua у приватних осіб або у компаній, яка займається перекупництвом і розповсюдженням квитків, ми не несемо відповідальності за справжність цих квитків. Ми не можемо заздалегідь звернутися в поліцію з цим порушенням, так як зафіксувати його можна тільки в той момент, коли ви прийдете з підробленим квитком на концерт і не зможете потрапити до зали.

Заздалегідь перевірити справжні це квитки чи ні - неможливо. Будь-хто міг купити один справжній квиток, розмножити штрих код і продати 20 або 1000 дублікатів. На всіх цих дублікатах штрих код буде справжнім, але до зали по ньому потрапить тільки одна людина - той хто першим прийде в Палац Спорту. Решта 20 або 1000 залишаться на вулиці. Так само перекупники, які купують квитки на офіційному ресурсі concert.ua можуть помістити штрих код на своєму бланку і продати вам. Друзі, будьте максимально уважні й обережні!

 

Организатор – Pop Corn CA https://www.facebook.com/popcornua