HIT MUSIC ONLY!

19 ноября `19, в 12:18
Кіану Рівз планує таємне весілля з новою коханою

Кіану Рівз планує таємне весілля з новою коханою

Тільки нещодавно голлівудський актор перестав приховувати свої відносини, як відразу в ЗМІ почали з'являтися новини про весілля.


Після тривалого життя в статусі холостяка, 55-річний канадський актор і режисер щасливий з новою коханою. Премію LACMA в Лос-Анджелесі Gala Кіану Рівз відвідав не один, а з таємничою незнайомкою, яку він ніжно тримав за руку. Пізніше ЗМІ з'ясували, що новою дівчиною актора стала художниця Олександра Грант, молодша за нього на дев'ять років.

Здається, стосунки пари стрімко розвиваються. Закордонне видання Gossip Cop оголосило, що Кіану Рівз планує таємне весілля в Малібу. За деякими даними, він вже встиг зробити Олександрі пропозицію руки і серця, а та, в свою чергу, відразу відповіла згодою. А ось Media Mass повідомляє, що ще в неділю вранці зоряну пару помітили на прогулянці по магазинах ювелірних виробів. Ймовірно, що Кіану Рівз зі своєю коханою обирали собі обручки.

Ні актор, ні його супутниця офіційно так і не прокоментували свої відносини. А ось представник Кіану Рівза, на питання, чи серйозні відносини у зірки з Олександрою, категорично відповів «без коментарів».

Нагадаємо, пара познайомилася ще в далекому 2009 році, разом працювали і навіть відкрили спільний бізнес. Пізніше двоє зрозуміли, що відчувають один до одного, щось більше, ніж дружні почуття.

marieclaire.ua