HIT MUSIC ONLY!

25 мая `20, в 12:02
Фанати роками відвідували кафе, в якому Джоан Роулінг написала сагу про "Гаррі Поттера". Виявилося, це не те місце

Фанати роками відвідували кафе, в якому Джоан Роулінг написала сагу про "Гаррі Поттера". Виявилося, це не те місце

Останні роки Джоан Роулінг постійно звинувачують в тому, що вона переписує історію «Гаррі Поттера» і доповнює її необов'язковими фактами. Наприклад, пояснює, як чарівники ходили в туалет до появи водопровідної системи.

В кінці травня у фанатів з'явився ще один привід. Виявилося, весь цей час вони ходили не в те кафе, де, як вважалося, Роулінг вигадала Гаррі Поттера.

Йдеться про едінбурзьке кафе The Elephant House

Вважається, що це саме те місце, де Джоан Роулінг зробила перші записи історії про Гаррі Поттера.

На вході в кафе навіть висить вивіска "Місце народження "Гаррі Поттера", а стіни закладу прикрашають фото з авторкою книг.

Шанувальники фентезі роками спеціально приїжджали у це місце, щоб віддати шану атмосфері, в якій народився їхній улюблений чарівник. Але Джоан Роулінг через десятиліття! спростувала цю теорію.

У твіттері письменниця написала: до того моменту, коли вона вперше переступила поріг The Elephant House, робота над "Гаррі Поттером" вже велася роками. Хоча не стала заперечувати, що в кафе частенько працювала над структурами книги.

А ось справжнім місцем народження Гаррі виявилася квартира в лондонському Клепхем-Джанкшн. Там авторка вперше записала свої ідеї на папір.

Добре, що Роулінг не вбила міф про те, що ідея "Гаррі Поттера" народилася у неї під час поїздки в поїзді. Так, це дійсно сталося в дорозі від Манчестера до Лондона.

meduza.io/shapito